Renk Event | Hakkımızda
6837
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6837,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Biz Kimiz

Renk Event Entertainment

 

Görev aldığı tesislerin ihtiyaç ve misafir portföylerine göre eğlence konseptini oluşturarak animasyon ekiplerinin oluşturulması ve tüm eğlence, show, event, party ve diğer organizasyon faaliyetlerinin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlar.

 

Eğitimli, dinamik, deneyimli ekipleri ve yenilikçi eğlence anlayışıyla %100 misafir memnuniyeti odaklı çalışır. Bünyesinde oluşturduğu kalite kontrol departmanı ve sistemiyle gündüz ve gece aktiviteleri, çocuk klübü, show, event, party ve diğer tüm eğlence ve aktivite programlarını sürekli takip eder.

animasyon şovu
Renk event olarak 23 yıllık turizm ve eğlence sektöründeki tecrübe ve deneyimlerimizi, birlikte çalıştığımız otel, club, tatil köyü ve diğer turizm tesisleriyle paylaşmak için yola çıktık.

Bülent BÜLBÜL

RenkEvent kurucu ortağı, 1973 yılında Bayburtta doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 1990 yılında turizm sektöründe çalışmaya başladı. Sırasıyla Club Alantur, Dedeman Club Blue Waters, JOY Kiriş World otellerinde eğlence müdürlüğü yaptı. Son olarak 2010 – 2014 yılları arasında TUI Travel Hotels’de Eğlence Koordinatörü olarak çalıştı.

 

İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca biliyor.

Oğuzhan YILDIZ

RenkEvent kurucu ortağı, 1974 yılında Ankarada doğdu. Gazi Üniversitesi Spor Akademisinden mezun oldu. 1991 yılında Türk Gecesi organizasyonlarıyla turizm sektöründe çalışmaya başladı. 2000 yılında turizm tesislerinde show ve event organizasyonları yapmaya bailadı. Halen sektörün öncü tesislerine hizmet vermektedir.

 

İngilizce biliyor.

Hizmetlerimiz

Show Kiralama

Dans, Akrobasi, Su Balesi, Sirk ve Türk Gecesi show kiralama hizmetleri.

Party Organizasyonu

Beach Party gibi özel konsept gerektiren party organizasyon hizmetleri.

Live Music

Canlı müzik, Orkestra, Klasik Müzik, Piyanist ve diğer müzik organizasyon hizmetleri.

Animasyon Ekipleri

Tesisinizin misafir portföy ve konseptine ugun tecrubeli animasyon ekibi görevlendirme hizmetleri.

Inflatable Playgrounds

Olimpiyat, Havuz Oyunları, Çocuk Klüpleri ve özel organizasyonlar için şişme oyun parkuru kiralama ve kurulum hizmetleri.

Sound, Light, Pyrotechnic Sistemleri

Ses ve Işık sistemleri kiralama, Havai fişek iç-dış mekan pyrotechnik gösteri hizmetleri.

Firmamız Hakkında Birkaç İlginç İstatistik
229

Saat Dans Provası Yapıldı

592

Kez Show Sahnelendi

27

Animasyon Ekibi Kuruldu

3857

Fincan Kahve Tüketildi